najlepsze gry escape

10 najlepszych darmowych gier Escape na Windows 10

Udostępnij znajomym

Każda gra ma intencję. Niektóre mają naśladować działania wojenne, niektóre nas uczyć, a inne sprawdzać nasze umiejętności. Gry Escape to podgatunek gier z puzzlami i ciekawostkami, który jest na tyle prominentny, że można o nim wspomnieć. Gry escape są mentalnie trudne. Wymagają od gracza użycia mózgu i znalezienia wyjścia z miejsca lub sytuacji.

Uwaga : Wszystkie poniżej opisane Gry pobierzesz za darmo ze sklepu Windows Store !

Gry Escape na Windows 10

Oto lista najlepszych gier Escape dla systemu Windows 10 dostępnych w sklepie Microsoft:

Can You Escape 2:

Druga wersja Can Your Escape jest wyraźnie lepszym od poprzednika. Historia polega na tym, że bohater zamierza kupić dom i przeszukuje internet w taki sam sposób. To pozwala mu skontaktować się z agentem nieruchomości, który prowadzi go do domu, który jest pułapką. Postać musi uciec z domu przechodzącego przez każdy pokój. Podczas grania musisz rozwiązać zagadki, złamać kody i użyć logiki, aby wygrać. Gra jest dostępna w sklepie Microsoft Store.

Hellgate Escape:

Jedna z najciemniejszych gier w serii, Hellgate Escape wprowadza cię w królestwo, w którym królują demony i diabły. Rozgrywka wspomina, że nikt nigdy nie uciekł z tego piekła, co z kolei stanowi wyzwanie dla charakteru tej opowieści. Strategia ucieczki ma rozwiązać zagadki w pokojach, komnatach i na cmentarzu i znaleźć wyjście. Areny są dość różnorodne, co czyni grę jeszcze bardziej interesującą. Więcej informacji na temat gry można znaleźć w sklepie Microsoft.

Can You Escape – Deluxe:

Gra “Can You Escape – Deluxe” jest wersją oryginalnego utworu “Can You Escape”. Podczas gdy rozgrywka jest typowa, rozwiązuj zagadki i znajduj wyjście z pokoju, ma dużo więcej aren, niż rywale. Grafika nie jest dużo lepsza od poprzednika, jednak tajemnice są bardzo wciągające. Pobierz tę niesamowitą grę logiczną ze sklepu Microsoft Store tutaj.

https://www.microsoft.com/en-us/p/can-you-escape-deluxe/9nblggh5xn7l

Survivors:

W przeciwieństwie do większości innych opcji na liście, Survivors: The Quest zabierze Cię z pokoju na wyspę. Wyspa jest rozległa, a ty jako postać utknołeś tam. Co sprawia, że gra jest jeszcze bardziej interesująca, to dodatkowe zadania. Musisz gotować jedzenie, aby przetrwać, znaleźć skarb, zbierać narzędzia i przedmioty oraz odważnie walczyć z drapieżnikami, aby znaleźć drogę ucieczki.

Escape City:

Przeczytaj:   Google Chrome nie odpowiada? Jak to naprawić

Od tego samego wydawcy, co Hellgate Escape, Escape City jest podobną grą, z tym, że areny są oparte na mieście, a nie na królestwie mistycznym. Sukienki postaci, pejzaże, pokoje itp. Dają poczucie Nowego Jorku z lat 40. XX wieku. Ty jako postać wcielasz się w rolę żółtodzioba, który musi rozwiązywać tajemnice i łapać członków znanego gangu. Dodajmy do tego, że gang przekupił lokalnych polityków, co sprawia, że jeszcze trudniej je złapać. Jeśli podoba ci się ta historia, pobierz tę grę za darmo ze sklepu Microsoft.

Cops Vs Robbers Prison Escape:

Jeśli jesteś znudzony zwykłymi grami ucieczki pokoju, spróbuj Cops Vs Robbers Prison Escape. Ta gra ma najbardziej żałosną grafikę, gorszą niż te z lat dziewięćdziesiątych. Rozgrywka pozwala ci wybrać rolę skazańca lub policjanta, co oznacza, że musisz uciec z więzienia lub zapobiec ucieczce innych. Gra jest dostępna w sklepie Microsoft.

Doomsday Escape:

Doomsday Escape został ustawiony w postapokaliptycznym świecie. Choć niewielu ludzi żyje, jesteś jednym z nich. Rozgrywka polega na znalezieniu jedzenia, zasobów i innych żyjących członków oraz ucieczce z wirtualnego piekła. Sprawdź więcej na temat gry w Microsoft Store.

Wild West Escape:

Jeśli szukasz przygody w grach Escape, Wild West Escape będzie najlepszą z tych opcji. Ustawiona na arenie podobnej do Teksasu z XVII wieku, gra polega na rozwiązywaniu wskazówek i zbliżaniu się do ucieczki. Spotkasz czerwonych Indian, kopalnie, tawerny, obozy itp., Jednocześnie odnajdując drogę do sukcesu. Pobierz grę ze sklepu Microsoft.

Amazing Breakout Game:

Jedną z najciekawszych aren dla gry ewakuacyjnej będzie muzeum i właśnie to jest Amazing Breakout Game. To, co sprawia, że muzeum jest idealne dla sprawy, to fakt, że jest w nim dużo więcej miejsca na elementy wywołujące tajemnicę, które wymagałyby wielu burz mózgów.

Psycho Escape:

Historia Psycho Escape przedstawia się następująco: jesteś postacią, która otrzymuje telefon od psycho-mordercy, który pomaga ci również w znalezieniu drogi ucieczki. Zamknięcie się w pokoju i wezwanie policji nie pomoże. Aby dowiedzieć się więcej o grze, przejdź do jej strony w sklepie Microsoft.

Jeśli macie jakieś propozycje innych gier, napiszcie tytuł w komentarzu poniżej a postaramy się dodać ją do tego artykułu 🙂

KOMENTARZE