Jak pobrać film z facebooka online na pc ?

Udostępnij znajomym

Nie od dzisiaj wiadomo że facebook jest jedną z najpopularniejszych stron w internecie, miliony osób codziennie odwiedza facebooka aby porozawiać ze znajomymi, sprawdzić wiadomości i inne rzeczy. Kilka lat temu facebook wprowadził możliwość udostępniania filmów wideo, prawodopodobnie aby konkurować z największą platformą do udostępniania wideo jaką jest youtube.

Czasami po obejrzeniu jakiegoś filmu wideo na facebooku mamy ochotę go zapisać sobie na dysku, a to ze względu na to że ktoś może ten film bezpowrotnie z facebooka usunąć albo też z wielu innych powodów chcemy go po prostu mieć zawsze na dysku. Tak więc w tym artykule przedstawię wam w jak prosty i szybki sposób pobierać filmy wideo z facebooka dosłownie jednym kliknięciem myszki. Każdy początkujący użytkownik facebooka powinien bez problemu poradzić sobie z pobieraniem filmów.

Pierwsze co musimy zrobić to odwiedzić stronę https://fbconverter.com/pl/ jest to bardzo fajna strona która umożliwia nam szybkie pobieranie filmów z facebooka ale przedewszystkim dzięki niej nie musimy pobierać filmów poprzez program, nie musimy nic instalować w naszym systemie i dobrze bo jak wiadomo instalacja czegokolwiek w dzisiejszych czasach wiąże się z ryzykiem zainstalowania jakiegoś malware.

Tak więc jeśli już wybrałeś sobie film video który chcesz pobrać , przechodzi na tę stronę i w polu “Wklej video z facebooka” wklejasz link z filmem video który chcesz pobrać, pole wygląda tak :

po wklejeniu linku musisz zaznaczyć captche, że nie jesteś robotem. Gdy już to zrobisz wciskasz przycisk “Rozpocznij pobieranie“, po kilku chwilach serwis ten zacznie konwersje twojego filmu wideo..następnie jeśli wszystko poszło pomyślnie pojawi się nowa strona z kolejnym przyciskiem po którego kliknięciu rozpocznie się pobieranie..

Tylko uwaga przycisk ten musimy nacisnąć prawym przyciskiem myszki i wybrać “Zapisz jako”, następnie wybieramy folder zapisu na dysku gdzie chcemy zapisać ten plik wideo i to wszystko, nasz plik w formacie mp4 powinniśmy mieć już zapisany na dysku 🙂

Przeczytaj:   Google usuwa kontrowersyjną antygejowską aplikację religijną ze sklepu Play

Teraz możemy go sobie skopiować na pendriva i przykładowo obejrzeć to video na telewizorze 😀

pozdrawiam was wszystkich i mam nadzieję ze mój artykuł pomógł wam i wyjaśnił jak prosto pobierać filmy z najpopularniejszej sieci społecznościowej jaką jest FACEBOOK !!!

KOMENTARZE