Jak zmienić język Google Chrome na angielski

Udostępnij znajomym

Wiele popularnych aplikacji dla systemu operacyjnego Windows jest dostępnych w wielu językach. Google Chrome jest również dostępny w ponad stu językach.

Po dłuższym korzystaniu z przeglądarki Chrome w języku innym niż angielski możesz chcieć zmienić język wyświetlania Chrome (język interfejsu użytkownika) z powrotem na znajomy język angielski.

zmień język google chrome na angielski pic01

W tym przewodniku zobaczymy, jak ustawić angielski jako domyślny język wyświetlania w przeglądarce Google Chrome dla systemu Windows.

NOTATKA 1: Możesz użyć tego przewodnika, aby zmienić język wyświetlania Chrome z dowolnego języka na angielski.

UWAGA 2: Możesz skorzystać z tego przewodnika, nawet jeśli przypadkowo zmieniłeś język wyświetlania Chrome na język, którego nie rozumiesz lub którego nie znasz.

Zmień język wyświetlania Google Chrome na angielski

Krok 1: Uruchom przeglądarkę Chrome. Kliknij ikonę trzech pionowych kropek (patrz rysunek poniżej), a następnie kliknij trzecią opcję u dołu menu, aby otworzyć stronę ustawień Chrome.

zmień język google chrome na angielski pic1

Krok 2: Tutaj kliknij małą ikonę strzałki w dół znajdującą się w lewym okienku, aby zobaczyć ukryte karty. Kliknij ikonę kuli ziemskiej (8th kartę od góry), aby przejść do karty języka.

zmień język google chrome na angielski pic2

zmień język google chrome na angielski pic3

Krok 3: Tutaj, w pierwszej sekcji, rozwiń listę języków, klikając ikonę strzałki w dół. Lista języków wyświetla poprzednio używany i Twój obecny język. Aktualnie używany język pojawia się na górze listy.

zmień język google chrome na angielski pic4.1

Jeśli nie możesz odczytać bieżącego języka wyświetlania Chrome, a wcześniej językiem wyświetlania w Chrome był angielski, kliknij ikonę trzech pionowych kropek obok drugiego języka na liście, a następnie wybierz pierwszą opcję. Uruchom ponownie przeglądarkę Chrome, aby zastosować wybrany język wyświetlania.

zmień język google chrome na angielski pic7

Jeśli masz wiele wpisów na liście języków, zrób to samo dla wszystkich języków, aby zastosować język angielski.

Jeśli to nie zadziała, zapoznaj się ze wskazówkami w kolejnych czterech krokach, aby ustawić angielski jako język wyświetlania Chrome.

Przeczytaj:   Jak zainstalować przeglądarkę Safari w systemie Windows 10

Krok 4: Kliknij link (patrz zdjęcie poniżej), aby otworzyć listę języków.

zmień język google chrome na angielski pic5

Krok 5: Wybierz język angielski z listy. Kliknij przycisk po prawej stronie (patrz zdjęcie poniżej), aby dodać wybrany język angielski.

zmień język google chrome na angielski pic6

Krok 6: Na koniec kliknij ikonę trzech pionowych kropek obok nowo dodanego języka, a następnie wybierz pierwszą opcję.

zmień język google chrome na angielski pic7

Krok 7: Zamknij przeglądarkę Chrome i uruchom ją ponownie, aby zmienić język wyświetlania na angielski.

KOMENTARZE