Pobierz TeamViewer 15 na Windows 10

Udostępnij znajomym

Zespół odpowiedzialny za słynne oprogramowanie TeamViewer wydaje ważną aktualizację o tej porze roku. Kontynuując tradycję, zespół zaktualizował TeamViewer do wersji 15 kilka dni temu.

TeamViewer 15 to najnowsza wersja TeamViewer dostępna dla systemów Windows, Mac, Linux i głównych systemów operacyjnych smartfonów. Co zaskakujące, w przeciwieństwie do wcześniejszych wersji, TeamViewer 15 nie zawiera wielu nowych funkcji.

pobierz teamviewer 15 na Windows 10

Według oficjalnego forum TeamViewer 15 zapewnia lepszą jakość dźwięku podczas spotkania TeamViewer i połączenia zdalnego sterowania. Oprócz tego znajdziesz opcje uproszczone i jasne, aby zdefiniować zachowanie automatycznej aktualizacji klienta w Opcjach zaawansowanych.

TeamViewer 15 jest w pełni kompatybilny z wersją systemu Windows 10 1909 (aktualizacja z listopada 2019 r.). Tak więc, jeśli używasz wersji 1909 lub nowszej, zaktualizuj do TeamViewer 15.

Jak zawsze nie można nawiązać połączenia z poprzedniej wersji TeamViewer do TeamViewer 15. Należy więc od razu zaktualizować oprogramowanie TeamViewer do najnowszej wersji. Aby zaktualizować, kliknij menu Pomoc, a następnie kliknij Sprawdź nową wersję. Jeśli aktualizacja jest dostępna, pojawi się okno dialogowe aktualizacji TeamViewer z przyciskiem Aktualizuj. Kliknij przycisk Aktualizuj, aby pobrać i automatycznie zainstalować.

Zdalny transfer plików, zdalne drukowanie, sesje automatycznego nagrywania, zdalny restart i wybudzanie w sieci LAN to tylko niektóre z przydatnych, ale mniej znanych funkcji TeamViewer.

Rozmiar pliku instalacyjnego TeamViewer 15 wynosi około 26 MB i można go pobrać z linku poniżej. Przenośna wersja TeamViewer 15 jest również dostępna do pobrania. Jeśli chcesz korzystać z TeamViewer bez instalacji, pobierz wersję przenośną TeamViewer 15.

Darmowa wersja jest przeznaczona wyłącznie do użytku osobistego i niekomercyjnego.

Pobierz TeamViewer 15

Pobierz TeamViewer 15 (przenośny)

KOMENTARZE
Przeczytaj:   Jak zainstalować lub odinstalować Notatnik w systemie Windows 10